NABÍZÍME VÁM TYTO SLUŽBY

Nabízíme Vám zpracování a výrobu návrhů reklamy. Náš grafik se postará o originalitu a poutavost Vašeho reklamního sdělení. Dále Vám pomůžeme s jejím šířením a umístěním v reklamních médiích.

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a snažíme se o co nejideálnější vyobrazení jeho představ.

Naši zkušení pracovníci sledují marketingové trendy a poradí Vám jakým směrem vést Vaši reklamu a jaké formy využít. Postaráme se o to, aby Vaše reklama byla vidět a zasáhla požadované cílové skupiny. Nevyznáte se v reklamním odvětví? To nevadí, my ano!

Papírování nechte na nás. Nabízíme Vám administrativní služby, které Vám ulehčí chod Vašeho podnikání. Přenechte nám Vaši administrativu. Postaráme se Vám o návrhy tiskopisů, smluv a dalších dokumentů potřebných k chodu Vaší společnosti.

Povedeme Vaše účetnictví a ulevíme Vám od vyplňování velkého množství dokumentů nezbytných pro vedení podniku.

Naši klienti si mnohdy stěžují, že je administrativa zatěžuje natolik, že se nemohou pořádně věnovat své podnikatelské činnosti, proto předávají své papírování nám a ušetří tak čas i náklady na hledaní nových zaměstnanců pro administrativní správu.

Nabízíme Vám komplexní řešení firemních tiskovin.

Vytiskneme Vám letáky, vizitky, katalogy, potiskneme diáře či bloky, vyrobíme reklamní poutače a plachty a další reklamní předměty. Pokud nemáte vlastní návrh podoby tiskovin, pomůže Vám naše grafické oddělení.

Zajímáme se o tiskoviny firem v okolí a snažíme se zajistit originalitu grafického řešení, které provádíme. Pokud si nejste jisti vzhledem Vašich vizitek, letáků či dalších tiskovin, nebojte se na nás obrátit a my Vám rádi poradíme.

Pomůžeme Vám s organizací sportovních soutěží, kulturních akcí či zábav. Až už se jedná o turnaj bojového umění nebo o dětský den.

Naše bohaté zkušenosti s organizací sportovních soutěží Vám zajistí hladký průběh akce a spokojené návštěvníky, kteří se budou rádi vracet na akce další. Víme, co organizace těchto událostí vyžaduje a kde se vyskytují kritické body, které mohou ohrozit celou událost.

Proto děláme vše pro to, abychom se těmto bodům vyhnuli a každá akce, kterou organizujeme, byla příjemným zážitkem pro návštěvníky i pořadatele.

Vaše problémy = naše řešení

KONTAKTUJTE NÁS

Profesionálně

Zakládáme si na profesionalitě. Služby, které nabízíme, jsou podloženy zkušenostmi, které nám umožňují předvídat a vyvarovat se chybám. 

Efektivně

Naším úkolem není pouze poskytnout služby klientovi, ale poskytnout takové služby, které budou fungovat a pomůžou mu v jeho podnikání.

Kreativně

Náš tým je složen z pracovníků, kteří mají bohaté zkušenosti v tom, co dělají a jejich práce je pro ně i koníčkem.